Friday 3rd February 2023

Sandały na wyjątkowe okazje

30 listopada 2022 by MaciejGimnazjum
No Comments

W garderobie każdej kobiety powinny znaleźć się szpilki, sandały plecionka na obcasie oraz muszkieterki. To buty na wyjątkowe okazje na każdą porę roku! Choć czasem myślisz sobie, że okazji jest mało, kiedy możesz założyć naprawdę coś wyjątkowego, takich butów nie może zabraknąć. Na co dzień, gdy szybko musisz przedostać się z miejsca A do B, postaw na buty na płaskiej podeszwie. Zastanawiasz się, gdzie warto kupować buty wysokiej jakości o wyjątkowym designie i w atrakcyjnej cenie? Zajrzyj na stronę internetową sklepu rpolanski.com. To sklep z oryginalnym obuwiem dla kobiet na wiosnę, lato, jesień i zimę. W asortymencie nie brakuje różnego rodzaju klapek, sandałów, czółenek, szpilek, loafersów, mokasyn, lordsów i botków. Znajdą się także ciekawe propozycje na zimę: muszkieterki, kozaki, oficerki i kowbojki.

Sandały plecionka – do czego je założę?

Sandały plecionka zostały zaprojektowane tak, abyś poczuła się jak księżniczka. Komfortowy model z otwartymi palcami da Ci o wiele więcej swobody w poruszaniu się niż tradycyjne szpilki. Wybrany fason został pokryty subtelnym brokatem. Buty doskonale wyglądają z długimi, koktajlowymi sukienkami w jednolitym kolorze. Szampańska barwa butów cudownie odbija się na klasycznej czerni, bieli i czerwieni. Z tymi butami stworzysz ponadczasową i niezwykle elegancką stylizację. A wysoki obcas, około dziesięć centymetrów, sprawi, że sylwetka stanie się jeszcze bardziej smukła. Obcas jest stabilny, dlatego bez obaw możesz stawiać  pewne kroki na parkiecie. Warto jeszcze dodać, że pasek ma kilku stopniową regulację na kostce. Bez problemu dopasujesz położenie stopy w bucie. 

Sandały na szpilce – tylko do eleganckich stylizacji?

Zazwyczaj w letnie dni zakładamy sandały na płaskiej podeszwie, ewentualnie na delikatnym koturnie. Po pierwsze, to wygoda. Po drugie, odrobina elegancji. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby na co dzień do bardziej wyrafinowanych stylizacji, nosić sandały na obcasie. Ten elegancki model sandałów świetnie komponuje się wraz ze spodniami typu palazzo i białą koszulą.