chief architect x8 chief architect for apple mac light www.theyashelf.com adobe fireworks cs6 os adobe fireworks cs6 mac os purchase fireworks cs6

Świetlica jest czynna od godz. 700 do 1530. Ze świetlicy korzystają uczniowie dojeżdżający do szkoły, nieuczestniczący w lekcjach religii, zwolnieni z lekcji w-f lub nauki pływania na basenie, oczekujący na zajęcia pozalekcyjne. Świetlica zapewnia także opiekę nad uczniami podczas nieobecności nauczycieli.

Uczniowie w świetlicy mogą odrabiać lekcje, korzystać z gier świetlicowych, oglądać audycje telewizyjne, przeglądać czasopisma młodzieżowe i przyrodnicze. Świetlica wyposażona jest także w małą biblioteczkę, w której znajdują się słowniki ,encyklopedie, z których młodzież może korzystać w czasie odrabiania zadań domowych.