Rok szkolny 2018/19

Laureat konkursu plastycznego na logo pod hasłem: "STOP DOPALACZOM" - Jakub Kucharski

Mistrz Ortografii VIII Wągrowieckiego Dyktanda - Natalia Wojtych IIIa

Laureat etapu powiatowego XI Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski - Julia Biskup

Laureat etapu powiatowego XI Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski - Martyna Kołodziejczuk

 

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej w Skokach

W składzie reprezentacji Naszej szkoły znaleźli się:

  1. Adam Bodus

  2. Jakub Felsman

  3. Koniuszy

  4. Jakub Kucharski

  5. Kasjan Lipkowski

  6. Mikołaj Strauchmann

  7. Mikołaj Szygenda

  8. Patryk Święch

  9. Enriko Witczak

  10. Nikodem Ziółkiewicz

 

I miejsce - Złota Kurtyna 2018 Jubileuszowych XX Powiatowych Konfrontacjach Małych Form Teatralnych 

Zwycięzcy:

  1. Julia Biskup

  2. Martyna Kołodziejczuk

  3. Kamila Rosół

  4. Martyna Trafas

  5. Wiktoria Wesołowska

  6. Natalia Wojtych

  7. Maciej Glimm

  8. Zbigniew Korbal

  9. Piotr Kowalczewski

  10. Piotr Mucha

  11. Łukasz Pochylski

  12. Norbert Przybylski

  13. Kamil Sobecki

  14. Wojciech Zmuda.

 

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Kobylcu

W reprezentacji dziewcząt znalazły się:

W reprezentacji chłopców znaleźli się:

1. Rosół Kamila 3A

2. Renn Jagoda 3D

3. Wysocka Oliwia 3F

4. Nowak Magdalena 3G

5. Czarnecka Martyna 3F

6. Osińska Aleksandra 3D

7. Potapenko Wiktoria 3F

8. Wolna Wiktoria 3F

9. Cegielska Jagoda 3G

10. Witkowska Olga 3F

1. Koniuszy Jakub 3E

2. Jagodziński Kewin 3E

3. Strauchmann Mikołaj 3E

4. Lipokowski Kasjan 3E

5. Święch Patryk 3E

6. Bodus Adam 3E

7. Spychalski Michał 3E

8. Bejmowicz Daniel 3D

9. Łasecki Oskar 3D

10. Paszkiet Jakub 3F

 

Rok szkolny 2015/16

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego - Jakub Muszyński - opiekun Alicja Dzwoniarska

osiągnięcia i praca szkoły 2015/2016

 

Rok szkolny 2014/15

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego - Dominika Kądzielawa - opiekun Anna Kaczanowska

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego - Oliwia Szwon - opiekun Izabela Lisiak

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego - Cyprian Bartkowiak - opiekun Aleksandra Ziętowska

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego - Wojciech Kłos - opiekun Aleksandra Ziętowska

Finalista IX Konkursu Wiedzy o Antyku organizowany przez UAM w Poznaniu - Barbara Działowska - opiekun Dariusz Bąk

osiągnięcia i praca szkoły 2014/2015

 

Rok szkolny 2013/14

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego - Stanisław Pawłowski klasa III d - opiekun Anna Zanto

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego - Eryk Szpotański klasa III e - opiekun Aleksandra Ziętowska

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego - Eryk Szpotański klasa III e - opiekun Krzysztof Okoniewski

osiągnięcia i praca szkoły 2013/2014

 

Rok szkolny 2012/13

 

osiągnięcia i praca szkoły 2012/13

 

Rok szkolny 2011/12

 

osiągnięcia i praca szkoły 2011/12

 

Rok szkolny 2010/11

 

osiągnięcia i praca szkoły 2010/11

 

Rok szkolny 2009/10%3lb]=