Informacja dla rodziców, prawnych opiekunów uczniów

Szkoły Podstawowej nr 1 w Wągrowcu

 

      W związku z pismem ZNP Zarządu Oddziału Miasta i Gminy Wągrowiec z dnia 27 marca 2019 r. zawiadamiam, iż nauczyciele szkoły wypowiedzieli się za przeprowadzeniem akcji strajkowej od dnia 8 kwietnia 2019 r., co będzie miało wpływ na organizację pracy szkoły i nie pozwoli na przeprowadzenie zajęć dydaktycznych i opiekuńczych.

      Proszę więc rodziców, prawnych opiekunów o nie przysyłanie uczniów do szkoły do czasu odwołania akcji strajkowej w szkole.

      Wszelkich informacji będziemy udzielać na bieżąco na stronie internetowej naszej szkoły oraz informacje wywieszone zostaną na drzwiach szkoły oraz w sekretariacie szkoły przy ul. św. Wojciecha 20.

 

Dyrektor SP1                             

Alina Machy