autocad lt 2016 for apple mac for sale online office home business 2016 for sale online business 2016 for apple mac autodesk inventor professional 2015 purchase online purchase autocad lt 2012

Szanowni Rodzice i Uczniowie przyszłych klas 1 Szkoły Podstawowej nr 1 w Wągrowcu 

Z przyjemnością informuję, że trwają intensywne prace przygotowujące pomieszczenia dla dzieci, które 1 września 2017 r. rozpoczynają naukę w klasach pierwszych Szkoły Podstawowej nr 1 w Wągrowcu.

Dostarczone zostały już zakupione meble szkolne i trwa ich montaż. Zakupiono: ławki, krzesła i zestawy mebli do sal dydaktycznych oraz stoły i krzesła do świetlicy dla "pierwszaków". Wszystkie meble posiadają odpowiednie certyfikaty.

Zamówiono różnorodne pomoce dydaktyczne do świetlicy - za kilka dni zostaną dostarczone do szkoły. Odnawiane i malowane są pomieszczenia przeznaczone dla klas pierwszych. Za chwilę rusza remont sanitariatów.

 Mam nadzieję, że nasze czerwcowe spokanie odbędzie się w przygotowanych salach dydaktycznych.

dyrektor Danuta Kaniewska